Vánoční posilování

17. prosince 2014 v 10:45 | v-i-k-t-o-r-k-a |  Vánoce
Vánoční posilování je geniální způsob jak si na Vánoce plné sladkostí, perníků a cukroví udržet kondici. Každý si ho může vyrobit jinak. Někdo si ho vyrobí hodně těžké, protože si třeba potřebuje vypěstovat svaly atd.... je možné si taky udělat jednoduché které vás (třeba v tanci nebo tělocviku, aerobiku atd.) postrčí trošku dál a nebo pokud chcete mít postavu stejnou jen nechcete o Vánocích přibrat. Návod je jednoduchý:
Budeme potřebovat:
- čistý bílý papír
- propiska
- tavná pistole
- menší kelímek, miska
- stojánek (lze použít jakoukoli nepotřebnou Vánoční výzdobu na které by papírek držel)
Jak na to:
1. Rozstříháme si papír na menší papírky( tak velké aby se jich do misky vešlo s přehledem asi 30).
2. Papírky popíšeme libovolnými cviky a jejich počtem (5 sklapovaček, 10 sedů-lehů, 7 kliků, 30 polovičních sedů-lehů, 20krát nůžky,...), můžeme psát i ve zkratkách.
Tip: pokud vám dojde fantazie, nebo neznáte moc cviků použíjte internet např.: http://www.cviky-na-bricho.cz/ , http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-fit-a-v-pohode/200973/sexy-stehna-za-par-dni-tipy-na-jednoduche-cviky.html , http://www.cviceni-doma.cz/cviky/
3. Doprostřed misky přilepíme tavícím lepidlem náš "stojánek" a pak už stačí jen papírky hodit do misky a vymyslet si systém.
Tip: Já třeba používám takový systém že ráno si papírek vytáhnu, dám ho do stojánku a večer se na papírek na stojánku podívám a vzpomenu si že si musím podle papírku zacvičit. Až cvičení splním papírek vyndám ze stojánku a ráno si zase nový vytáhnu :)

V-i-k-t-o-r-k-a.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama